KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Krita 6035179

nr 603 5179

Krita

Signerad -1928, 34x44

Kondition: skadad ram

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2009
kl 19:51:10

5/10 19:46:10 1      Vinnande bud